Ivan Augustovich Veltz Ukranian landscape oil

Klubbat för:

244 000 SEK

Utropspris

100 000 SEK

VELTZ, Ivan Augustovich (1866-1926): Ukrainskt landskap, signerad, olja på duk, 61x74 cm, originalram

228752

2014-02-11