Ljusstakar 1800-tal
Valmis
2014-02-09
228372
| Korkein tarjous | 5 200 SEK |
| Arviointi | 7 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, dekor av akantusblad, höjd 28,5 cm