Georges Braque (efter) grafiskt blad
Closed
2014-02-07
228188
| Sold for | 4 800 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
BRAQUE, Georgers (1882-1963), efter: Nature Morte, färgoffsetlitografi efter förlaga, signerad och numrerad G. Braque 167/300. Editerad av Guy Spitzer, (blindstämpel), 23,5x34,5 cm