Spegel senbarock

Spegel senbarock
Spegel senbarock
Spegel senbarock
Spegel senbarock
Spegel senbarock
Spegel senbarock

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL, senbarock, dekoren delvis träskuren och gjutet bly, uppsvängt krön med blåa glas, förgylld, fasetterade kvicksilverfolierade glas, 142x58 cm

Smärre skador, omarbetad och kompletterad

227654

2014-02-12