Sybord sengustavianskt
Valmis
2014-02-01
227104
| Korkein tarjous | 4 800 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
SYBORD, sengustavianskt, 1800-talets första del, fanérat i mahogny, skiva med intarsia med motiv av blommor, höjd 76, 50x30,5 cm
Senare gångjärn, bruksslitage