Ulf Greder färglitografi
Closed
2014-02-01
227039
| Sold for | 1 900 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
GREDER, Ulf (född 1949): "The White Swan", signerad Ulf Greder, 313/360, färglitografi, 89x74 cm