Tema: Lars Pirak litografi
Valmis
2014-02-06
224783
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
PIRAK, Lars (1932-2008): "Vid Parkka", signerad Lars Pirak, 88/320, färglitografi, bladmått 48x61 cm, oramad
Hanteringsveck