Lennart Aschenbrenner etsningar
Valmis
2014-01-04
223990
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): (2) Komposition i rött och svar, signerade och daterade -96, 28/48 samt 27/48, färgetsningar, rammått 54x73 cm vardera, oramade