Fickur 3 st
Closed
2014-01-03
223621
| Sold for | 900 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
FICKUR , Chopard L.U.C, guldpläterad boett, ca 1920, savonettboett, boett nr: 494, diameter ca 51 mm, etui medföljer, FICKUR, 2 st, silver/800, emaljtavla, en med stål etui, diameter 50-63 mm
Slitage, ej funktionstestade, skador