Mynt

Mynt
Mynt
Mynt
Mynt

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MYNT, 3 st., omgjorda till hängen med borrade hål och med bl a lövformade kläppen, delvis förgyllt, varav ett mynt Fredrik I (1720-1751), riksdaler 1725

Skador, slitage

223297

2013-12-28