Kopparstick 1800-tal
Valmis
2013-12-16
221191
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KOPPARSTICK, 2 st, 1800-talets andra hälft, efter Boucher, pastoral scen, vardera ca 50x37 cm