Jörgen Fogelquist
Valmis
2013-12-05
219377
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
FOGELQUIST, Jörgen (1927-2005): Komposition, signerad Jörgen Fogelqvist, akvarell, 49x65 cm