Gräddkanna kopp strösked skålfat i silver
Valmis
2013-11-26
217390
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
GRÄDDKANNA, stämplad IPH 1842, KOPP med hänkel, Birmingham, STRÖSKED delvis förgylld, SKÅLFAT, genombruten dekor, silver, kannans höjd 12 cm, totalvikt ca 283 g
Kannan med skador och bristningar