Matgrupp i ek

Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, Bodafors, troligen Bertil Fridhagen, ek, bordet med rund skiva, iläggsskiva (bredd 70 cm) med sarg finns, stolar med stoppade sitsar, bordets höjd 74, diameter 114 cm

Bruksslitage, skiva med ytskador

216934

2013-11-22