Färglitografier Brusewitz Rudberg Werner
Closed
2013-11-20
216473
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
FÄRGLITOGRAFIER, 8 st, bl a ur mappen "Ymer 80", signerade Gunnar Brusewitz, Gustav Rudberg, Gösta Werner, numrerade, varierande mått
Smärre skador