Madeleine Pyk oljemålning
Closed
2013-11-15
215497
| Sold for | 14 000 SEK |
| Estimate | 12 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Damen med katterna", signerad M. Pyk, olja på duk, 43x47 cm