Anders Palmér litografi
Valmis
2013-11-14
215471
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PALMÉR, Anders (född 1958) Får, signerade Palmér, färglitografi, 148/290, 27x42 cm