Byrå Louis XVI-stil
Valmis
2013-11-13
215018
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BYRÅ, med stenskiva, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, fanérat i flertalet träslag, höjd 81, 78x36 cm
Fanérbortfall, fanérskador