Kämmer & Reinhardt pojkdocka

Kämmer & Reinhardt pojkdocka
Kämmer & Reinhardt pojkdocka
Kämmer & Reinhardt pojkdocka
Kämmer & Reinhardt pojkdocka
Kämmer & Reinhardt pojkdocka
Kämmer & Reinhardt pojkdocka

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KÄMMER & REINHARDT BISKVI POJKDOCKA, 1910-20-tal, märkt "11, K*R, Simon & Halbig, 115/A, 34", insatta blå blundögon i glas, blond mohairperuk, kulledad toddlerkropp i trä och massa, längd 30 cm

Peruk och kropp med slitage

214353

2013-11-30