Lundqvist akvarell
Valmis
2013-11-07
214178
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LINDQVIST Carl L (1856-1941): Kvinna i skördetider, signerad och daterad Carl L Lindqvist 1909, akvarell 21x56 cm