Kandelabrar 1800-tal
Closed
2013-11-02
212794
| Sold for | 4 200 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, Frankrike, för 5 ljus, mässing, höjd ca 53 cm
Borrade för el