Georg Lindström oljemålning
Valmis
2013-10-29
212000
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LINDSTRÖM, Georg (född 1912-): Hötorget, signerad Georg Lindström, olja på pannå, 46x37 cm