Oidentifierad konstnär oljemålning
Valmis
2013-10-23
210849
| Korkein tarjous | 3 800 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal eller äldre, badnymf, olja på duk, 30x36 cm
Utskuren och monterad på spännram, ytskador