Paul H Ellis olja på duk
Closed
2013-10-19
210237
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ELLIS, Paul H (1882-1908): "Goring-on-Thames", signerad Paul H. Ellis, olja på duk, 31x56 cm
Krakelyrer och smärre färg bortfall