Nalle Steiff
Valmis
2013-10-18
210059
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
NALLE, 1940/50-tal, Steiff, knapp i örat, rörliga ramar och ben, höjd 34 cm
Brukslitage, hårt sliten