Byrå 1800-talets första hälft
Closed
2013-10-18
209821
| Sold for | 1 900 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, nyckelbussningar i ben, höjd 88, 97x50 cm
Fanérskador, fläckar, en skadad nyckelbussning