Roland K Nilsson blandteknik
Valmis
2013-10-17
209689
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
NILSSON, K Roland (född 1942): Kvinna med blommor, signerad och daterad 1967, blandteknik på papper, 50x65 cm, oramad