Oljemålning 1800-tal
Closed
2013-10-17
209611
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Landskapsbild, monogramsignerad AB och daterad 1881, olja på pannå, 19x14 cm
Färgbortfall