Gösta Werner litografier
Valmis
2013-10-16
209517
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
WERNER, Gösta, (1909-92): (3) Nautiska motiv, signerade, färglitografier, 43x30 cm vardera, oramade