Skrivställ i förgylld mässing
Closed
2013-10-15
209251
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
SKRIVSTÄLL, förgylld mässing, dekor med putti och fåglar, 1800-tal, höjd 13, diameter 11,5 cm
Smärre bucklor i lockets kant