Lanternor 3 st
Valmis
2013-10-13
208139
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
ANKAR- OCH SIDOLANTERNOR, 3 st, med fotogenbelysningar, omkring 1900-talets mitt, höjd 25 cm vardera, från en svensk koster
Obetydliga bucklor