Karmstol Baltikum
Valmis
2013-10-04
207372
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KARMSTOL, Baltikum, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, skulpterad dekor, broderad sits av figurscen
Lagningar, skador