Fat Kangxi
Valmis
2013-10-04
207279
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-talets första hälft, dekor i imarifärger och guld, diameter 36 cm
Brätteslagningar och nagg.