Gunnar Greiber oljemålning
Valmis
2013-10-03
206803
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
GREIBER, Gunnar (född 1919): "Finheten", signerad Greiber, olja på duk, 97x97 cm
Utställningsetikett Sveagalleriet, Sveavägen 41, Stockholm
Färgbortfall