Bengt Åberg litografier
Closed
2013-10-02
206758
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
ÅBERG, Bengt (född 1941): (3) Kompositioner, signerade och delvis numrerade Bengt Åberg, färglitografier, bladmått 76x57-95x63 cm
Prislappar