Johannes Olsson färglitografi
Closed
2013-10-01
206570
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
OLSSON, Johannes (född 1945): Komposition, signerad Johannes O, 139/170, färglitografi, bladstorlek ca 85x60 cm