Interiör signerad Jules Ruinart de Brinant
Valmis
2013-09-28
205956
| Korkein tarjous | 80 000 SEK |
| Arviointi | 30 000 SEK |
DE BRINANT Jules Ruinart (1838-1898): Tebjudning, signerad och daterad 1859, olja på duk, 69x73 cm