Interiör signerad Jules Ruinart de Brinant

Klubbat för:

80 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

DE BRINANT Jules Ruinart (1838-1898): Tebjudning, signerad och daterad 1859, olja på duk, 69x73 cm

205956

2013-09-28