Skyltdocka 1960-tal
Closed
2013-09-21
204466
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SKYLTDOCKA, 1960-tal, C Johansen Kobenhavn, konstmassa, höjd 95 cm
Lagningar, en arm lös, delvis senare bemålning