Örhängen armring brosch kedja sterlingsilver
Valmis
2013-09-19
204108
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 800 SEK |
ÖRHÄNGEN, 1 par, clips, ARMRING, BROSCH, KEDJA, stavformationer, sterlinsilver, N.E.From, Denmark
Bärnstensliknande stenar med delvis slitage och repor