Georgij Fetco oljemålning
Valmis
2013-09-15
203559
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FETCO, Georgij (född1923): "Santorini", signerad G Fetco-57, olja på pappannå, 75x113 cm