Litografi Ryan
Valmis
2013-08-26
199659
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
RYAN, Richard (född 1974): "St Patrics Cathedral " ur Manhattan in fashion, signerad Ryan, 234/350, färgserigrafi, 48x62 cm