Vas cloisonné Kina
Closed
2013-08-20
198717
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
VAS, cloisonné, Kina, 1900-tal, motiv med hundar och blommor, höjd 45,5 cm
Fotring med bucklor