Oidentifierad konstnär oljemålning
Valmis
2013-08-20
198686
| Korkein tarjous | 14 000 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal eller äldre): efter Daniel Mytens porträtt av kung Charles I av England och Skottland som prins av Wales, olja på pannå, 30x26 cm
Lagad pannå