CF Reuterswärd litografi
Valmis
2013-08-09
196174
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, vardera 51x40 cm, oramade