Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose, diameter 23 cm vardera
En tallrik med spricka, en med nagg, skador
196017
2013-07-21