OIDENTIFIERAD KONSTNÄR gouache
Closed
2013-07-20
195945
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kvinna i månsken, signerad Sonja Tennby (?) och daterad -67, gouache, 24x28,5 cm