Åke Johansson kopparstick
Closed
2013-07-16
195533
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
JOHANSSON, Åke (född 1948): 3 st, kopparstick, "Libera me", "Kyrie eleison" och "Agnus dei", signerade Åke Johansson och numrerade 35/100, 29/100 och 35/100, 32x24 cm