Madeleine Pyk färglitografi
Valmis
2013-07-17
195521
| Korkein tarjous | 950 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Figurscen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladmått 64x49 cm, oramad