Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
Closed
2013-07-07
194424
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, bladstorlek vardera 62x45 cm