Karikatyr
Valmis
2013-07-05
194226
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Karikatyr med hundar, kolorerad etsning, otydligt signerad, 17x45 cm